PM200DSA120 MIT MODULE
Features
| Image | Part No | Mfg | Description |  |
Quantity | ||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
 PM200DSA120 |
 MOD IPM DUAL 1200V 200A |
 Data Sheet |
 Negotiable |
Quantity | ||||
 PM2001-200 |
 Bourns |
 EMI Filter Beads, Chokes & Arrays 25% Choke |
 Data Sheet |
 Negotiable |
 PM2001-200-RC |
 FERRITE CHIP 20 OHM 25% |
 PM2002-300 |
 J.W. Miller |
 EMI Filter Beads, Chokes & Arrays 47ohm 25% |
 PM2002-300-RC |
 Bourns |
 EMI Filter Beads, Chokes & Arrays 47ohms 25% |
 PM2002DP |
 Other |
 J.W. Miller |